Vabaerakonna Pärnumaa piirkonna üldkoosolek

17.aprillil pidas Eesti Vabaerakonna Pärnumaa piirkond üldkoosolekut.

Alustuseks andis senine piirkonna juht Heli Künnapas ülevaate möödunud aastast. Sel perioodil pöörasime nii piirkonnas kui ka üldisemalt erakonnas rohkelt tähelepanu n.ö. sisetöödele ehk erakonna sisemisele toimimisele. Seniseks suurimaks puuduseks oli segadus ülesannete jagamisel. See on plaanis uues juhatuses kindlasti paremini korraldada ja kõigile juhatuse liikmetele konkreetsemat vastutust jagada.Hea traditsioon on piirkonnas klubiõhtute korraldamine.

Järgmiseks aastaks valiti juhatusse Fredy Vabrit, Enn Rähn, Ivika Puust, Jaanus Ojangu ja Heli Künnapas. Vastvalitud juhatus valis enda seast piirkonna juhiks taas Heli Künnapase.

eva

Uuel tööaastal on Pärnumaalgi olulisim kohalikeks valimisteks valmistumine ning piirkonna liikmete arvu kasvatamine. Nagu riigi tasandil, jääb meilgi tihti kõikjal osalemiseks või arvamuste avaldamisel jõust puudu, kuna inimeste ja seega võimekuse kogus on piiratud. Samas ei taha me liikmete arvu kasvatada lihtsalt inimeste otsimise teel, vaid pigem oma tegevusega piisavalt silma paista, et meiega tahetaks liituda ja koostööd teha.

Koosolekul rääkisime pikalt ka haldusreformist. See on niigi oluline teema, kuid kohalikeks valimisteks valmistumise võtmes hetkel veel eriti aktuaalne. Näiteks Pärnumaalgi ei tea me, mitu piirkonda meil valimisteks on. Loomulikult teeb see valmistumise keerulisemaks.

Uus juhatus saab kokku juba nädala pärast, et täpsemat tegevusplaani arutada ning tööga pihta hakata!

Külalisena osales üldkoosolekul ka erakonna esimees Andres Herkel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s