Vabaerakond kutsub pärnumaalasi kaasa rääkima

EVA-logo-3
Vabaerakond kutsub kõiki Pärnumaa piirkonna avatud koosolekule pühapäeval, 19.aprillil kell 15 restorani Pizza Hunt. Oodatud on kõik, kes soovivad Pärnumaad puudutavatel teemadel kaasa rääkida- nii meie erakonna liikmed, tulevased liikmed, kui ka kõik, kel midagi südamel, kuid ise otseselt poliitikaga tegeleda ei soovigi.

Vabaerakond on loomisest alates seisnud selle eest, et suurema hulga inimeste hääl jõuaks sinna, kus meid kõiki puudutavaid lõplikke otsuseid tehakse. Soovime, et poliitika ei oleks nii kohalikul kui ka riigi tasandil vaid väikese osa inimeste eralõbu, eriti kui paljud neist püsipoliitikutest enam ei mäletagi, kuidas on elada nö keskmise eestlasena.

Piirkonna avatud koosoleku üks mõte on kaardistada pärnumaalaste probleeme, millele püüame koos lahendusi leida ning vajadusel viime kuni Riigikoguni välja.

Kohal on ka Hiiu-, Lääne- ja Saaremaalt Riigikogusse valitud Andres Ammas. Ta on ka Riigikogu rahanduskomisjoni liige. Samuti Pärnumaal esinumbrina kandideerinud Jüri Saar.
Vabaerakonna tegevjuht Margus Maidla arutleb koos kõigi osalejatega võimaluste üle, kuidas korraldada paremini koostööd, nii et võimalikult paljude huvigruppide hääl meie ühistegevuse kaudu võimulolijateni kostuks. Praeguse süsteemi järgi pole kohalikel kodanikualgatusena tekkinud valimisliitudel otsest väljundit, kuidas omad probleemid kohalikult tasandilt edasi viia. Nii arutlemegi üheskoos kõigi soovijatega, kuidas ja millistel teemadel Vabaerakond saaks aidata kohalikke teemasid riiklikul tasandil lahendada.

Johannes Kass teeb ettekande väga aktuaalsest eestlaste maksukoormuse tõusmise teemast. Arutleme üheskoos, kuidas valitsuskoalitsiooni maksukoormuse tõstmise plaanid nö keskmist eestlast puudutavad ja mida me selle muutmiseks teha saame. Või kas üldse on vaja midagi teha.

Vabaerakonna Pärnumaa piirkond jätkab avatud koosolekute korraldamist kord kuus, et jõuaksime taaskord olukorrani, kus võime uhkelt öelda, et riik, see oleme meie ning riik kaitseb oma kodanike huve.

Heli Künnapas
Eesti Vabaerakonna Pärnumaa piirkonna esimees

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s