Vabaerakonna Pärnumaa piirkonnal uus juhatus ja esimees

Vabaerakonna Pärnumaa piirkond pidas pühapäeval, 22.märtsil üldkoosolekut. Ühiselt analüüsiti valimistulemusi. Kui üldiselt võib erakond Riigikogu valimistel saadud häälte arvuga rahule jääda, siis Pärnumaal nii hästi ei läinud ja Vabaerakond siit ühtegi mandaati ei saanud. Jaanus Ojangu hinnangul võiksime endale hindeks anda nelja kahe miinusega. Samas olid teatavasti vastastel Pärnumaal tugevad kandidaadid, nii et konkurents oligi kõva.

Üldkoosolekul valiti ka uus viieliikmeline juhatus, millesse kuuluvad Igor Jakobson, Heli Künnapas, Jaanus Ojangu, Rein Prins ja Enn Rähn. Juhatus valis enda seast uueks esimeheks Heli Künnapase ja aseesimeheks Jaanus Ojangu.

Vabaerakonna jõudmine Riigikogusse oli kõigi liikmete jaoks ülioluline saavutus. See aga tähendab, et nüüd algab senisest veelgi olulisem töö. Uue juhatuse esmasteks ülesanneteks on tegevuskava paikapanek, liikmeskonna kasvatamine ning loomulikult valmistumine 2017.aasta kohaliku omavalitsuse valimisteks. Liikmete informeerimine ja kursisolek on Vabaerakonnas algusest saadik väga oluline olnud, nii planeeritakse vähemalt algul Pärnumaal piirkonna avatud koosolekuid pidada kord kuus, kuna ühiselt tuleb palju olulisi teemasid läbi arutada. Järgmine avatud koosolek toimub 19.aprillil kell 15 restoranis Pizza Hunt (Supeluse tn 3). Kaasa rääkima on väga oodatud kõik, kes on Vabaerakonna poliitikast huvitatud ja soovivad selles nii kohalikul kui riiklikul tasandil kaasa rääkida.

Heli Künnapas, 512 9818, helikunnapas@gmail.com
Jaanus Ojangu, 502 8390, jaanus.ojangu@gmail.com

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s