Heli Künnapas, nr 112

Halinga vallavolikogu kandidaat nr 112

Olen pärit Halinga vallast. Kooliteed alustasin Pärnu-Jaagupi Keskkoolis, mille lõpetasin hõbemedaliga. Läbisin ka Pärnu-Jaagupi Muusikakooli akordioni erialal. Haridusteed jätkasin Sisekaitseakadeemias halduskorralduse alal. Töö ja praktikakogemust on nii riigi- kui eraettevõtetest. Uute teadmiste omandamine, uute valdkondade tundmaõppimine ja oma teadmiste rakendamine on minu jaoks alati oluline olnud. Magistrikraadi omandasin EELK Usuteaduse Instituudis kristliku kultuuriloo alal ning nüüd õpin Järvamaa Kutsehariduskeskuses karusloomakasvatust.

Praegu keskendun küüliku- ja lambakasvatustalu arendamisele ning kirjutamisele. Minu teostest on ilmunud noorsooromaan „Lõpupidu“ ja romaan „Homme on ka päev“.  Peres on kasvamas kaks poega (4a ja 2a) ning tütar (1a).

Olen Halinga vallavolikogu liige ning sotsiaalkomisjoni aseesimees, EELK Pärnu-Jakobi koguduse juhatuse liige, IRL Pärnumaa juhatuse ning naisklubi liige.

  • Minu jaoks on oluline inimestest hoolimine ning nende esmakohale tõstmine. Me ei suuda kunagi täita kõigi inimeste rahalisi vajadusi, kuid muuta saab suhtumist oma inimestesse.
  • Kui meie prioriteediks sõnades on lapsed, Eesti riigi ja kultuuri säilimine, perekond, siis tuleb seda ka tegudes ja otsustes näidata. Olulised on nii lastega pered, kui lastega töötavad inimesed. Traditsiooniline perekond kannab edasi väärtusi, mis on olulised riigi ja rahva säilimiseks.
  • Konkureerimise asemel peame tegema koostööd ning paljud asjad saab kogukonnas oma inimeste jõul ära teha, kui vaid soovitakse.
  • Liikuvale kivile on lihtsam hoogu juurde lükata, seega tuleb toetada inimesi ja ühendusi, kes midagi teha soovivad, aidata neid, kes ka ise soovivad ennast aidata. Image
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s